Суд зобов’язав ДБР розпочати кримінальне провадження проти Портнова
11.09.2019 18:43

Шевченківський районний суд Києва у позові народного депутата ВРУ VIII скликання Тетяни Чорновол виніс рішення розпочати кримінальне провадження проти заступника голови АП часів Віктора Януковича Андрія Портнова.

Про це йдеться у сюжеті програми «Репортер».

За її словами, не зважаючи на те, що 3 вересня було нею надано дві заяви про порушення кримінального провадження проти Портнова, Державне бюро розслідувань не внесло їх до Єдиного реєстру досудових розслідувань, як того вимагає Кримінально процесуальний кодекс.

В заявах йдеться про незаконну діяльність Портнова 2010-2013 років і нинішню узурпацію влади. Тож очікувати на чергову відмову Тетяна Чорновол не стала і звернулася до суду.

«У моїй заяві про узурпацію влади йдеться про наступне, що Портнов надавав фінансову допомогу під час виборчої кампанії Зеленському. Це була і офіційна фінансова допомога — підлеглі йому люди фінансували виборчий фонд Зеленського. Хоча це теж порушення закону, бо фінансування передвиборчого фонду у нас добровільне. А коли підлеглі Портнова направляють туди кошти, тобто вони на нього працюють, то це далеко не добровільно…», — розповіла Чорновол.

Вона також додала у заяві, що Портнов надавав судові послуги, які стосувалися неправомірного тиску на суди під час президентської виборчої кампанії, після перемоги Зеленського і під час виборчої кампанії у Верховну Раду.

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

15:13 НАБУ готовит подозрения двум экс-депутатам из БПП, — СМИ

14:56 «Он мертв, это моя вина»: как расстреляли убийцу «киборгов» в Мариуполе

14:43 Суд отпустил экс-нардепов Вилкула и Колесникова на поруки

14:28 На пожарище дома Гонтаревой полиция нашла зажигательную светошумовую ракету

14:13 Чего хочет Коломойский? — финансист

13:44 Формула успеха. Как воспитать гения, — блогер

13:33 Суд Линча над Гонтаревой. Почему все молчат? — нардеп

13:28 Російські паспорти для мешканців Донбасу: 60 000 мін під українську державність, — журналіст