США думають над варіантами зупинки «Північного потоку-2»
6.12.2018 11:03

Влада США негативно ставиться до будівництва газопроводу «Північний потік-2» і розглядає різні можливості для протидії реалізації цього проекту.

Про це заявив радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон, передає DW.

«Стосовно росіян уже і так діє безліч санкцій. Їх може стати ще більше. Президент, наприклад, неодноразово заявляв, що Німеччині слід відмовитися від газопроводу «Північний потік-2». Ми розмірковуємо над декількома варіантами, щоб створити перешкоди на шляху реалізації проекту «Північний потік-2», — зазначив Болтон.

Раніше в Держдепі США заявили, що Євросоюз повинен відмовитися від проекту «Північний потік-2» у зв’язку з інцидентом у Керченській протоці.

Газопровід «Північний потік-2» (Nord Stream 2) повинен пройти по Балтійському морю, з’єднавши постачальників у Росії зі споживачами в Європі, його довжина становитиме більш ніж 1,2 тис. км. Пропускна спроможність становитиме 55 млрд кубометрів газу на рік. Вартість проекту оцінюється на суму майже 10 млрд євро. Учасники консорціуму — «Газпром», Engie, OMV, Shell, BASF і Uniper.

Україна впевнена, що газопровід не тільки є шкідливим для економіки України, але також матиме згубні економічні та політичні наслідки для всієї Європи.

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

19:13 В Донецкой области протестуют из-за возможных фальсификаций на выборах

18:58 Процес розвивається за законами кримінального світу, — блогер

18:43 Сланец США обрушит планы ОПЕК и России на дорогую нефть, — блогер

18:28 «Нафтогаз» снизит цену на газ для населения на 5,5% в августе

18:13 Верховный суд РФ признал «законным» вердикт украинскому политзаключённому Павлу Грибу

17:58 Страшная книга о советской идеологии, — блогер

17:43 Людоед попытается сожрать своих заложников, — журналист

17:15 Що далі? — блогер