США думають над варіантами зупинки «Північного потоку-2»
6.12.2018 11:03

Влада США негативно ставиться до будівництва газопроводу «Північний потік-2» і розглядає різні можливості для протидії реалізації цього проекту.

Про це заявив радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон, передає DW.

«Стосовно росіян уже і так діє безліч санкцій. Їх може стати ще більше. Президент, наприклад, неодноразово заявляв, що Німеччині слід відмовитися від газопроводу «Північний потік-2». Ми розмірковуємо над декількома варіантами, щоб створити перешкоди на шляху реалізації проекту «Північний потік-2», — зазначив Болтон.

Раніше в Держдепі США заявили, що Євросоюз повинен відмовитися від проекту «Північний потік-2» у зв’язку з інцидентом у Керченській протоці.

Газопровід «Північний потік-2» (Nord Stream 2) повинен пройти по Балтійському морю, з’єднавши постачальників у Росії зі споживачами в Європі, його довжина становитиме більш ніж 1,2 тис. км. Пропускна спроможність становитиме 55 млрд кубометрів газу на рік. Вартість проекту оцінюється на суму майже 10 млрд євро. Учасники консорціуму — «Газпром», Engie, OMV, Shell, BASF і Uniper.

Україна впевнена, що газопровід не тільки є шкідливим для економіки України, але також матиме згубні економічні та політичні наслідки для всієї Європи.

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

19:05 Нововведение на блокпостах террористов: людей «чипируют», — донецкий блогер

18:58 Про Юлін вояж до США, але зовсім не про Юлю, — блогер

18:43 Забирайте ее себе! — журналист

18:28 «Агент 3,14» пошла на сделку, — блогер

18:13 У Путина есть только один сценарий, — политолог

17:58 Тягач КАМАЗ-78504: неполноценность очевидна даже российским ура-патриотам, — блогер

17:41 «Везут к президенту!»: в УПЦ МП заявили о «захвате» своего митрополита

17:28 Армия из-за действий НАБУ и САП переплатила 195 млн гривен за топливо, — Павловский