США думають над варіантами зупинки «Північного потоку-2»
6.12.2018 11:03

Влада США негативно ставиться до будівництва газопроводу «Північний потік-2» і розглядає різні можливості для протидії реалізації цього проекту.

Про це заявив радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон, передає DW.

«Стосовно росіян уже і так діє безліч санкцій. Їх може стати ще більше. Президент, наприклад, неодноразово заявляв, що Німеччині слід відмовитися від газопроводу «Північний потік-2». Ми розмірковуємо над декількома варіантами, щоб створити перешкоди на шляху реалізації проекту «Північний потік-2», — зазначив Болтон.

Раніше в Держдепі США заявили, що Євросоюз повинен відмовитися від проекту «Північний потік-2» у зв’язку з інцидентом у Керченській протоці.

Газопровід «Північний потік-2» (Nord Stream 2) повинен пройти по Балтійському морю, з’єднавши постачальників у Росії зі споживачами в Європі, його довжина становитиме більш ніж 1,2 тис. км. Пропускна спроможність становитиме 55 млрд кубометрів газу на рік. Вартість проекту оцінюється на суму майже 10 млрд євро. Учасники консорціуму — «Газпром», Engie, OMV, Shell, BASF і Uniper.

Україна впевнена, що газопровід не тільки є шкідливим для економіки України, але також матиме згубні економічні та політичні наслідки для всієї Європи.

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

16:58 “Нептун” и зомби, — блогер

16:43 В Днепре произошла массовая драка с поножовщиной с участием около 30 человек

16:28 «Вежливые люди»: хамство в СССР, — блогер

16:13 Путина на дебатах испепелил бы любой, — эксперт

15:58 Китайцы кинули российских авиастроителей на миллиарды долларов, — блогер

15:43 Житель Донбасса о России — это потрясающе! — блогер

15:22 НБУ: решение суда по Приватбанку затрудняет сотрудничество с МВФ, ЕБРР и Всемирным банком

15:13 Флешмоб CorrectUA: Аэропорты Бельгии изменили написание Kiev на Kyiv