США думають над варіантами зупинки «Північного потоку-2»
6.12.2018 11:03

Влада США негативно ставиться до будівництва газопроводу «Північний потік-2» і розглядає різні можливості для протидії реалізації цього проекту.

Про це заявив радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон, передає DW.

«Стосовно росіян уже і так діє безліч санкцій. Їх може стати ще більше. Президент, наприклад, неодноразово заявляв, що Німеччині слід відмовитися від газопроводу «Північний потік-2». Ми розмірковуємо над декількома варіантами, щоб створити перешкоди на шляху реалізації проекту «Північний потік-2», — зазначив Болтон.

Раніше в Держдепі США заявили, що Євросоюз повинен відмовитися від проекту «Північний потік-2» у зв’язку з інцидентом у Керченській протоці.

Газопровід «Північний потік-2» (Nord Stream 2) повинен пройти по Балтійському морю, з’єднавши постачальників у Росії зі споживачами в Європі, його довжина становитиме більш ніж 1,2 тис. км. Пропускна спроможність становитиме 55 млрд кубометрів газу на рік. Вартість проекту оцінюється на суму майже 10 млрд євро. Учасники консорціуму — «Газпром», Engie, OMV, Shell, BASF і Uniper.

Україна впевнена, що газопровід не тільки є шкідливим для економіки України, але також матиме згубні економічні та політичні наслідки для всієї Європи.

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

19:05 Хронологія зради Тимошенко, — політолог

18:58 Антимайдан поднимает голову, — нардеп

18:40 Северный флот РФ третий год уязвим для подводных лодок, — блогер

18:26 «Вернем в состав России!»: пропагандистка Путина оскандалилась новыми угрозами Украине

18:13 Ракетный эсминец США USS Donald Cook прибудет в порт Одессы 25 февраля

17:54 Лоскутное одеяло или 50 оттенков серого, — блогер

17:43 Москва готовит срыв выборов в Украине, — блогер

17:28 Запад стал частью путинской мафии, — публицист