Окупанти відреагували на пропозицію Гройсмана повернути Україні Крим
12.01.2018 21:33

У Криму відповіли на пропозицію прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана повернути півострів разом з військовою технікою.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на пропозицію президента РФ Володимира Путіна повернути Україні кораблі з окупованого півострова запропонував одразу повернути і Крим.

Як передують «РИА Новости«, так званий «заступник голови комітету Держради Криму з міжнаціональних відносин» Юрій Гемпель відповів Гройсману, мовляв, йому треба підлікуватися.

Українському прем’єру, ймовірно, потрібно сходити і перевіритися – чи нормальний він чи ні. На сьогоднішній день, на мій погляд, в Україні зібралися Гройсман та такі ж з ним люди, які повинні перебувати у психлікарні,
– сказав Гемпель.

Представник окупантів додав, що Крим увійшов до складу Росії і «назад ніколи не повернеться», заявивши, що це рішення жителів Криму. Окрім того, він зазначив, що Росія готова до діалогу з Україною і хоче «вибудовувати партнерські і дружні відносини».

«Сказане Гройсманом – розмова у глухий кут. Думаю, вони сьогодні ще не дозріли до того рівня, на якому говорять російські політики», – вважає він.

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

16:58 За поребриком начали работать серьезно, — журналист

16:43 Распад России запущен: жертвы исчисляются миллионами, — публицист

16:28 На каком основании Сенцова записали в российские граждане? — эксперт

16:13 А вед Ын обыграл Путина, — блогер

15:58 В России резко возросли траты на армию и силовые структуры, — блогер

15:43 Столб пепла в 5 км: в Японии «взорвался» вулкан (фото, видео)

15:28 Денисова направляется в Владимирский централ для встречи с Карпюком

15:13 В МИД обеспокоены несанкционированным перемещением российских войск в Приднестровье