Антиснайперські системи та ППО: Штати можуть розширити поставки озброєння в Україну
18.03.2019 19:05

Сполучені Штати розглядають можливості додаткових поставок в Україну протитанкового озброєння, а також систем ППО та берегової оборони.

Про це заявив у понеділок під час відео-прес-конференції спецпредставник США у справах України Курт Волкер, повідомляє Укрінформ.

«Як відомо, частина (військової – ред.) підтримки вже була поставлена, в тому числі протитанкові засоби», — зауважив Волкер, підкресливши, що це створює більше можливостей для захисту України в разі зростання загрози танкового наступу.

«Україна проявила інтерес щодо запиту більшої кількості такого (озброєння – ред.), і це є можливим», — зазначив представник американської адміністрації.

Водночас, за його словами, можливі й поставки інших видів оборонної зброї.

«Ми також маємо розглянути такі речі, як системи протиповітряної та берегової оборони, антиснайперські системи та дещо з того, що США вже поставили».

За його словами, у випадку з Україною «це обгрунтовано та необхідно мати сучасні можливості для того, щоб захистити себе та запобігти подальшій агресії».

Волкер нагадав, що за часів президентства Барака Обами «існувала заборона» щодо надання летальної зброї Україні. «У адміністрації Трампа ми прийняли рішення ставитися до України як до будь-якої іншої нормальної (в плані продажу зброї – ред.) країни, яка має нормальні оборонні потреби, і ми вирішили забезпечувати це як у вигляді підтримки, так і продажу зброї Україні», — підкреслив представник адміністрації США.

За його словами, це допоможе українській стороні «розвивати дієздатні, потужні, стійкі оборонні можливості».

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

15:08 Голова об’єднання «За Зеленського» намагався зірвати засідання погоджувальної ради під час розгляду мовного закону

14:58 В Украине подскочила цена на бензин: сколько стоит на заправках

14:43 «Не знаю, наша чи ні»: дружина Зеленського про віллу в Італії

14:28 «Низко кланяюсь»: беглый Янукович поздравил Зеленского с победой на выборах

14:13 Синютка покидает пост руководителя Львовской ОГА

13:58 У Зеленского заявили, что сейчас «нет возможности» закончить войну на Донбассе и снизить коммуналку

13:43 Чем ещё нас может удивить ПКР “Нептун”, — блогер

13:28 Порошенко тоже выиграл выборы с триумфом, в один тур, — нардеп