Порошенко обіцяв ФСБ не займатись антиросійською діяльністю, — ЗМІ
14.01.2018 10:32

Близький до лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі грузинський телеканал «Руставі-2» опублікував нібито копії звернень президента Петра Порошенка до ФСБ, датовані лютим 2007 року, де він обіцяє не діяти проти інтересів Росії, повідомляє УП.

Про це написав професор Державного університету Ілії у Грузії Олег Панфілов у своєму блозі.

«Грузинський телеканал «Руставі-2» зробив Петру Порошенко новорічний подарунок — опублікував факсиміле його заяви і зобов’язання в ФСБ РФ, датовані 2007 роком, в яких він давав зобов’язання не займатися антиросійською діяльністю», — зазначив Панфілов.

На копіях однієї із начебто заяв видно дату — 3 лютого 2007 року. Саме в той день тоді ще народного депутата Порошенка не пустили у Росію.

 

«Я, громадянин України Порошенко Петро Олексійович 26.09.1965 р.н, в період перебування на території Російської Федерації зобов’язуюсь неуклонітельно дотримуватися російському законодавству, не брати участь в діяльності, спрямованій проти інтересів РФ», — зазначено в заяві.

В іншій начебто заяві до директора ФСБ Порошенко стверджує, що недопуск його на територію Росіїх є необов’язковим, «так як до антиросійської кампанії президента Ющенка я не маю жодного стосунку. Є одним із засновників «Партії регіонів».

 
 
 

Водночас на фото цих же начебто документів написано, що Порошенко літає в Петербург до батьків дружини старшого сина. Проте у повідомленні «Страны» зазначено, що старший син Олексій познайомився з майбутньою дружиною лише під час навчання в міжнародній школі INSEAD — тобто у 2011-2012 роках. А весілля у них було лише у 2013 році.

 
 
 

Як відомо, 3 лютого 2007 року Петра Порошенка не впустили на територію РФ.

6 лютого стало відомо про те, що Порошенку заборонено в’їзд на територію Російської Федерації.

Згодом представники російського Міністерства закордонних справ поширили документ, де сказано, що заборона на в’їзд у Росію народного депутата України Порошенка є відповіддю на недружню акцію української сторони.

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

14:28 Посмотрите, а? Почему мы не хотим знать то, что знает Google, — журналист

14:13 Украинская армия может получить Javelin в ближайшие 6 месяцев, — Муженко

13:58 Украина в 2018 году планирует возобновить импорт российского газа

13:43 Интернет в села, школы и больницы: Кабмин одобрил концепцию развития цифровой экономики

13:28 Еще один «мажор»? СМИ назвали имя виновника нового громкого ДТП в Харькове (фото, видео)

13:13 Балерун погорілої «новоросії», — блогер (фото)

12:58 Зачем Россия затеяла игру вокруг большого договора с Украиной? — аналитик

12:43 Новости Крымнаша. Предатели, каждый из вас посадил Владимира Балуха! — блогер