За добу ОБСЄ видала ядерну дозу треша, — блогер
16.05.2018 18:13

Зазвичай не особливо чіпаю ОБСЄ, бо криво-косо, але певну корисну функцію в районі бойових дій виконують. Але тут за добу видали ядерну дозу треша:

1/ Александр Хуг знову повтоює свою улюблену стару мантру про «вогонь у відповідь – це теж порушення домовленостей». Киває на обидві сторони й жаліється на недотримання гарантій. Російським бойовикам його заява до одного місця — вони й так слабо вдають, що грають в цю гру. Інша справа українська сторона, до якої і рівень вимог з боку ЄС в рази вищий. І це явний камінь у бік штабу та прес-служби ООС. Хто слідкує за зведеннями центру та сторінками бригад, не міг не помітити, що з моменту оголошення Операції об’єднаних сил змінився курс подачі щоденних зведень. Тепер вони більш агресивні й деталізовані в плані інформації по вбитим терористам і вогню у відповідь на обстріли з ОРДЛО. Про що ми говорили і мріяли кілька років — збалансована подача інформації із метою заміщенням віктивного наративу в ЗМІ. Вочевидь брали приклад з роботи офіцерів 72, 93, 10 та інших бригад. І тут Хуг накидує на вентилятор. Вкотре, тому можна й не звертати уваги. Аби не інша заява ОБСЄ —

2/ представник організації із свободи ЗМІ Арлем Дезір занепокоївся через обшуки у Вишинського та РІА «Новости». Й видав наступне:

«….»я знову закликаю владу утримуватися від необґрунтованих обмежень роботи іноземних журналістів, що впливає на вільний потік інформації та свободу ЗМІ».

Враження, що їм треба лише формальний привід, аби дописати в стандартну заготовку ПІБ, дати й видати в ефір чергову зводку порушень усіх можливих свобод і прав в Україні. Причому в ситуації з Вишинським майже не було інформаційного провисання — заступник Грицака Віктор Кононенко (знаю це складно, але не плутати з Кононенком із БПП) на брифінгу надав достатньо інформації, щоби не вважати рейд по «журналістам» РІА «Новости» актом страшенних репресій.

*втомлено зітхаю.

Просто відчуйте різницю. Гізер Науерт, речниця Держдепу, про обшуки у Вишинського та офісах «РИА Новости»:

«Ми розуміємо, що Україна, як і багато інших країн, стурбована інтенсивною пропагандою. Коли ми розмовляємо з багатьма нашими союзниками та партнерами за кордоном, вони стали жертвами та розуміють вплив і охоплення російської пропаганди. Тож ми розуміємо, що це викликає занепокоєння в Україні».

Чудова ж у своєму реалістичному погляді на справи + ще вчора накинула на РФ за керченський міст. Так, між іншим, вона консерваторка й колишня журналістка такого ненависного багатьом «Fox News Channel» :D.

А тепер тільки не смійтесь: Арлем Дезір, який в якості представника ОБСЄ з питань свободи слова вчора накинув на Україну через обшуки у Вишинського — один із лідерів французької соцпартії (!) та в минулому президент антирасистської організації «SOS Racisme». Та йому паралельно на деталі вчорашніх подій — не здивуюсь, якщо він частково чи повністю вірить у байки про наці-хунту в Києві, з його-то політичним досвідом за плечима.

Ні дня без зашкварених європейських лівих, просто ні дня.

Роман Кулик

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

10:48 Ситуация все хуже: олигарх Путина пожаловался на санкции США

10:30 Волкер исключил возвращение Крыма Украине военным путем

10:18 Кривонос назвал сроки реформирования «Укроборонпрома»

10:03 Удар ВСУ из ПТРК по оккупантам на Донбассе попал на видео

19:05 Антиснайперські системи та ППО: Штати можуть розширити поставки озброєння в Україну

18:58 Вас убьют, искалечат, затаскают по тюрьмам и автозакам, — журналист

18:40 Совок заморил миллионы украинцев голодом, — блогер

18:28 Военно-техническое сотрудничество Украины и Китая активизировало кремлевскую пропаганду, — блогер