Хвороби нашого менталітeту, — блогер
18.02.2019 17:41

Тепер, дивлячись на цих “молодих ліц” з команд типу так званого “Зє”, розумієте, як легко було більшовикам брати владу, і як з допомогою червоних “актівістов” просто надягалось ярмо на шию мукаючих про “зємлю крєстьянам” посполитих?

І дивлячись на сучасних “журналістів” з їхніми “Томос нє дал елєкторального позітіва” та “порохоботи ето зло”, розумієте, чому такою беззахисною виявилася УНР перед московською пропагандою, а українці слухняно зненавиділи “пєтлюровцев” і дружно пішли в колгоспи?

А хіба не така хитровиє*ана “еліта”, яка зараз верещіть “Мінскіє нє работают”, сто років тому допустила захоплення Києва сратими 7 тисячами чевоноармійців?

Не очевидні аналогії сучасних “націоналістів” з тими “атаманами”, що не бачили далі свого хутора, ворогом вважали “злочинну владу”, і були поодинці розбиті “товаріщами”?

Ну і немала частина чубатих голів, як і тоді під час війни, дивлячись з диванів, вірність присязі, підтримку держави та повагу до її керівництва премудро називає “лізать зад”.

Хвороби менталітету виявилися складнішими, ніж вдавалися ще пару років тому.

Ми все одно переможемо, але стало очевидно, що далеко не всі з “простогонароду”тм були варті тієї крові, яку за них проливали сто років тому і зараз.

Валерій Прозапас

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

17:24 Канада передала ВСУ новые внедорожники (фото)

17:13 У Путина дела нерадостные: «Крымнаш» сдулся, — журналист

16:58 Они были первыми, народ Донбасса, ты — следующий! — блогер

16:43 «Решил срубить денег»: в Киеве избили фаната Шария

16:28 В Грузии начались учения НАТО с участием 24 стран

16:13 ВСУ потеряли еще одного бойца на Донбассе — 1998 года рождения

15:36 Протесты на улицах Украины: учителя протестуют против зарплат в $4000, — блогер

15:28 Большая опасность для Кремля, — журналист