Терор в обмін на терор. Чому не можна домовлятись з Путіним, — Портников
9.03.2017 16:28

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху сьогодні відвідує російську столицю для переговорів з російським президентом Володимиром Путіним. Це перший візит Нетаньяху до Москви з часу операції Росії в Алеппо і зміни влади в Сполучених Штатах —  минулого разу голова уряду єврейської держави відвідував російську столицю ще влітку 2016 року.

Але зараз Нетаньяху налаштований куди менш доброзичливо, ніж під час попередніх зустрічей з Путіним. Тоді ізраїльському прем’єру могло здаватися, що постійні контакти з російським президентом допоможуть забезпечити національні інтереси Ізраїлю в умовах фактичного сусідства ізраїльської та російської армій на Близькому Сході.

Подписывайтесь на «Политолог» в соцсети Facebook

Але зараз стало очевидним, що російські війська існують лише як прикриття для посилення військового контингенту головного опонента Ізраїлю в регіоні — Ірану. «Перемога над терором «Ісламської держави»не повинна призвести до зростання терору Ірану і його поплічників. Терор на терор не змінюють», — зазначив Нетаньяху перед відльотом до Москви.

Це і є точна формула путінської політики, вирахувана ізраїльським прем’єр-міністром — обмін терору на терор. Терор силовиків Януковича і «тітушек» на окупованому Донбасі замінюється на терор російських найманців.

Терор «макіївських», а потім найманців з «Самооборони» Криму — на терор російської державної машини. Терор «Ісламської держави» — на терор силовиків Асада і їхніх союзників з Ірану і «Хезболли».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “А тут ху*к бл*ть”: начальник полиции в Закарпатье замахнулся на лавры Москаля (аудио)

Путін — не борець з терором, він — джерело терору. І це повинен розуміти кожен, хто хоче домовлятися з ним про боротьбу зі світовим тероризмом.

Прем’єр-міністр Ізраїлю зрозумів це першим серед лідерів Заходу просто тому, що небезпека прийшла до самих кордонів його країни. І протистояти цій небезпеці може бути вже не так просто — в Ізраїлі починають усвідомлювати, що головна мета Ірану це перетворення Сирії на плацдарм війни з єврейською державою.

А це дійсно буде велика війна, з якою те, що відбувається зараз в Сирії, не зрівняється. Іран сповнений рішучості знищити Ізраїль, а Ізраїль буде захищати свою безпеку будь-якими способами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Народ “русского мира”, небеса пропаганды и банки РФ, — политолог

А починалося все з «розуміння» західними лідерами прагнення Кремля захистити традиційного союзника Москви Башара Асада, небажання втручатися в ситуацію і навіть спроб діяти спільно з Путіним проти «спільного ворога».

Це невміння зрозуміти справжні задуми російського президента може виявитися катастрофою не тільки для Близького Сходу, але і для всього світу.

Віталій Портников

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

14:58 Угорські політики втратили почуття адекватності, — блогер

14:43 Банковский кризис в РФ готов обвалить ещё один банк из ТОП-10, — блогер

14:28 ​Утопить Президента, — блогер

14:13 «Не насытившаяся кровью тв*рь»: Савченко жестко ответили на «ба-бах» в Раде (видео)

13:58 В РФ на свалке произошел выброс сероводорода: госпитализированы десятки школьников, — СМИ

13:43 Украина официально разорвала программу экономического сотрудничества с Россией

13:28 Израиль начал разработку электросамолета для малой авиации

13:13 Как украинцы поздравили Владимира Путина, — блогер