Ширма «ДНР»: захарченки не мають значення, — блогер
12.01.2018 18:58

Ватажок «ДНР» Захарченко заявив, що вибори на посаду «керівника республіки» пройдуть восени 2018 року.

Вибори в «ДНР» – це просто ширма. В даному випадку це просто спроба відволікти певну увагу і показати нібито незалежність цих новоутворень від Москви, нібито можливість створити якийсь вигляд державотворення у цих «республіках».

Ми на прикладі Луганська вже бачили, що заміна так званих керівників таких «республік» — це справа, яка залежить не від вибору людей, які там живуть, а виключно від тих, хто керує цими людьми, хто їх підтримує грошима та озброєнням. Тому у даному конкретному випадку ми говоримо про абсолютно фейковий захід, який буде проводитися на теренах, які поки що не контролює українська армія, і вони не несуть за собою ніякої – ані смислової, ані політичної ваги. Тому спокійно спостерігаємо за цим і все.

Неважливо, хто сяде в це крісло, тому що ця посада є виключно показовою, фасадною і абсолютно ніяк не впливає на ситуацію, яка складається в цій зоні поки що. Тому ми можемо це назвати: Захарченко-2, Захарченко-3, але суть від того не поміняється. Обличчя не має ніякого значення.

Має значення виключно ситуація, яка склалась, тобто реальна економічна, політична і військова ситуація. І для нас абсолютно не має значення, хто там буде, тому що не ті, хто сидить в кріслі Захарченка, або так звані захарченки є власне відповідальними за ситуацію, яка там склалась.

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

15:58 Армия Турции установила контроль над регионом Африн в Сирии

15:43 «Антонов» может обхойти санкции против РФ через Беларусь, — СМИ

15:28 Крах внешней политики РФ, — журналист

15:13 Печальная судьба донецкой гостиницы «Европа», — журналист (фото)

14:58 Как мы прошли тест Савченко, — блогер

14:43 Мир на грани решающего удара по Путину, — публицист

14:28 Зрада и МВФ, — политолог

14:13 Трамп анонсировал создание сильнейшей в истории армии