Ширма «ДНР»: захарченки не мають значення, — блогер
12.01.2018 18:58

Ватажок «ДНР» Захарченко заявив, що вибори на посаду «керівника республіки» пройдуть восени 2018 року.

Вибори в «ДНР» – це просто ширма. В даному випадку це просто спроба відволікти певну увагу і показати нібито незалежність цих новоутворень від Москви, нібито можливість створити якийсь вигляд державотворення у цих «республіках».

Ми на прикладі Луганська вже бачили, що заміна так званих керівників таких «республік» — це справа, яка залежить не від вибору людей, які там живуть, а виключно від тих, хто керує цими людьми, хто їх підтримує грошима та озброєнням. Тому у даному конкретному випадку ми говоримо про абсолютно фейковий захід, який буде проводитися на теренах, які поки що не контролює українська армія, і вони не несуть за собою ніякої – ані смислової, ані політичної ваги. Тому спокійно спостерігаємо за цим і все.

Неважливо, хто сяде в це крісло, тому що ця посада є виключно показовою, фасадною і абсолютно ніяк не впливає на ситуацію, яка складається в цій зоні поки що. Тому ми можемо це назвати: Захарченко-2, Захарченко-3, але суть від того не поміняється. Обличчя не має ніякого значення.

Має значення виключно ситуація, яка склалась, тобто реальна економічна, політична і військова ситуація. І для нас абсолютно не має значення, хто там буде, тому що не ті, хто сидить в кріслі Захарченка, або так звані захарченки є власне відповідальними за ситуацію, яка там склалась.

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

15:28 Призрак импичмента витает над Трампом, — блогер

15:06 Самогубство Московського патріархату в Україні, — блогер

14:58 ​Опубликован санкционный список ЕС с ответственными за выборы в ОРДЛО

14:43 Марчук рассказал о вариантах обмена пленными с РФ, которые предложит Украина

14:28 Выходные в 2019 году: когда будут отдыхать украинцы

14:13 Архиерея Донецко-Мариупольской епархии УПЦ МП не пустили из ОРДО в Волновахский район

13:58 Почти рекорд за 4 года: украинцы в ноябре купили валюты на $1 млрд

13:37 Накануне Объединительного собора патриарх Филарет заявил о несогласии с Константинополем (видео)