Ширма «ДНР»: захарченки не мають значення, — блогер
12.01.2018 18:58

Ватажок «ДНР» Захарченко заявив, що вибори на посаду «керівника республіки» пройдуть восени 2018 року.

Вибори в «ДНР» – це просто ширма. В даному випадку це просто спроба відволікти певну увагу і показати нібито незалежність цих новоутворень від Москви, нібито можливість створити якийсь вигляд державотворення у цих «республіках».

Ми на прикладі Луганська вже бачили, що заміна так званих керівників таких «республік» — це справа, яка залежить не від вибору людей, які там живуть, а виключно від тих, хто керує цими людьми, хто їх підтримує грошима та озброєнням. Тому у даному конкретному випадку ми говоримо про абсолютно фейковий захід, який буде проводитися на теренах, які поки що не контролює українська армія, і вони не несуть за собою ніякої – ані смислової, ані політичної ваги. Тому спокійно спостерігаємо за цим і все.

Неважливо, хто сяде в це крісло, тому що ця посада є виключно показовою, фасадною і абсолютно ніяк не впливає на ситуацію, яка складається в цій зоні поки що. Тому ми можемо це назвати: Захарченко-2, Захарченко-3, але суть від того не поміняється. Обличчя не має ніякого значення.

Має значення виключно ситуація, яка склалась, тобто реальна економічна, політична і військова ситуація. І для нас абсолютно не має значення, хто там буде, тому що не ті, хто сидить в кріслі Захарченка, або так звані захарченки є власне відповідальними за ситуацію, яка там склалась.

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

16:58 За поребриком начали работать серьезно, — журналист

16:43 Распад России запущен: жертвы исчисляются миллионами, — публицист

16:28 На каком основании Сенцова записали в российские граждане? — эксперт

16:13 А вед Ын обыграл Путина, — блогер

15:58 В России резко возросли траты на армию и силовые структуры, — блогер

15:43 Столб пепла в 5 км: в Японии «взорвался» вулкан (фото, видео)

15:28 Денисова направляется в Владимирский централ для встречи с Карпюком

15:13 В МИД обеспокоены несанкционированным перемещением российских войск в Приднестровье