«Гауляйтера» Донбасу: окупація окупацією залишиться, — публіцист
16.05.2018 16:58

Сурков ще не пішов у відставку, а в медіа вже обговорюють кандидатуру його можливого наступника.

І показово, що перше прізвище, яка з’явилося в переліку претендентів — Михайло Бабич, представник президента Росії в Приволзькому федеральному окрузі

Свого часу саме Бабич розглядався Кремлем в якості можливого наступника Михайла Зурабова на посаді посла Росії в Україні. Це призначення мало б означати дуже просту річ. З центру політичного впливу в Україні, складних ігор і комбінацій, які більше не цікавили Путіна, посольство мало перетворитися на військову організацію.

Київ тоді з призначенням Бабича не погодився і російський «силовик» залишився на своїй колишній посаді. Але якщо він зараз з’явиться на Донбасі, це буде означати перетворення «народних республік» в військові організації в чистому вигляді. Кремлю вже більше не буде цікавий «народ Донбасу» і перевибори з американцями — який з Бабича переговірник! А ось наглядач — відмінний. Тим більше за бойовиками. Бабич буде стежити, щоб багато не крали, диверсії проводили за погодженням з Кремлем, без самодіяльності. І були готові виконати будь-який наказ російських господарів. Політика, в яку так любив грати на Донбасі Сурков, остаточно поступиться місцем позиційній війні.

Уважаемые читатели, сайт «Политолог» на грани закрытия. Редакция просит вашей помощи: если вам понравилась эта статья, то не забывайте поделиться ею тут. Также подписывайтесь на наш Telegram-канал, а также на нашу ленту в Twitter.

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

10:30 «Избил российского мальчика в одних трусиках»: соцсети кипят из-за победы Усика в Москве

16:58 О чем просил Путин: Бут и Ярошенко на Сенцова и Пичугина? — журналист

16:43 Шестерки РФ получили новые нарративы для дискредитации УПЦ, — блогер

16:27 Блокада Азовского моря: в МИД Украины расставили точки над «і»

16:13 30 часов на ликвидацию Скрипалей: СМИ раскрыли полную картину операции в Солсбери

15:58 Дипломат объяснил, почему Украина выиграет от введенных Россией «санкций» против Киева

15:43 Доносы «народа Донбасса»: всех расстрелять! — блогер

15:28 Это был ни фига не Путин, — журналист