Дві дівчини з Троєщини вирішили попіаритися, — блогер
10.01.2017 15:13

Так попіаритися, що попри поради СБУ утриматися від публікування списків полонених — взяли їх і опублікували.

Окрема вишенька, з яким коментарем Надя їх оприлюднила на фейсбуці. “Люди повинні повертатися з полону живими. Війну час закінчувати”. Це сука, як? Армію розпустити по домівках, Захарченку — амністію і чесні-прозорі вибори в Ровеньках, де балотуватимуться якісь заїжджі визволителі? Або пасаж про “владу, яка посилала бранців на смерть…”.

1

У нас війна чи відеогра в танчики? Чи дебела тридцяти п’ятирічна баба з дипломом військового університету не знає, що війна — це бої, втрачені території і гроби під прапорами сторін-супротивників. Інваліди, полонені, ПТРС та інші дуже неприглядні речі.

Подписывайтесь на «Политолог» в соцсети Facebook

Що я бачу в публікації цих списків, як піарник?

1. Взяли скандальну тему. Надавили на емоції родичів, сімей військовослужбовців, які перебувають зараз у зоні АТО. Підкреслили, що держава, влада, уповноважені особи нічого не роблять для звільнення бранців. Це було зроблено в перший робочий день після новорічних свят — це фактично робить новину топовою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Многоходовочка лопнула: Паладины уже в Польше, — блогер (фото)

2. Круто під шумок накидали гасел про примирення, йух-войнє, мизамір. Надю легалізують як голуба миру. При чому роблять це нахрапом.

3. Списки опубліковані Надею і її сестрою такий собі ляпас для потужної і високооплачуваної організації СБУ — яка коштує 6,2 мільярди грн в 2017. Скажімо так, Юрій Тандіт не зможе більше імітувати в ефірі якогось 112 вселенську мудрість і обізнаність в стилі джеймса бонда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “На корм рыбкам пошли”: Сеть взорвала едкая песня о крушении российского ТУ-154 (видео)

Ті списки уже рік так точно не сенсація. Просто те, що їх опублікували випадкові люди і їх рідня — ляпас для спецслужб. Бо на монолог про неймовірно складний процес обміну полоненими можна завжди сказати: “а чого роботу з населенням СБУ виконують якісь дівки з Троєщини?”.

4. Чи зміниться якось процес обміну полоненими після викладення списків в Інтернет? Ні. Бо остаточний процес звільнення залежить не від списків на паперах, не від Наді, а від конкретних осіб — Путіна (доля наших) і Порошенка(доля ворогів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как стать “героем ДНР” или получить медаль “за взятие Львова” за 500 рублей (фото)

5. Чи буде якийсь наслідок для Наді? Підвал СБУ чи хоча б дисциплінарне стягнення. Ні. Депутатський мандат захищає її від будь-яких вчинків і слів, навіть дуже скандальних і відверто спрямованих на підрив ситуації всередині. Тому скоріше — наука на майбутнє придивлятися до тих, кого обираєш депутатом на районі.

Марина Данилюк-Ярмолаева

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:
19:05 Убитый полковник ГУР был командиром группы спецназа, освобождавшей ДАП, — Матиос

18:58 Воинов ВСУ лечат в Германии, а «асвабадителей» Донбасса закапывают в парке, — блогер (фото)

18:43 «ДНР» приучает молодежь к войне, — донецкий блогер (фото)

18:28 В каждой шутке есть… — блогер

18:13 Взорванный полковник ГУР работал над доказательствами агрессии РФ: победа в Гааге достигнута благодаря его работе

17:58 «Мы все знаем, кто развязал войну», — Макрон объявил Россию агрессором

17:43 «Оформил за два дня»: нардеп переписал на тестя недвижимость на $10 млн (фото, видео)

17:28 «Русские» дагестанцы на защите «новороссии», — луганский блогер (фото)