Дві дівчини з Троєщини вирішили попіаритися, — блогер
10.01.2017 15:13

FacebookTwitter— Поделиться

Так попіаритися, що попри поради СБУ утриматися від публікування списків полонених — взяли їх і опублікували.

Окрема вишенька, з яким коментарем Надя їх оприлюднила на фейсбуці. “Люди повинні повертатися з полону живими. Війну час закінчувати”. Це сука, як? Армію розпустити по домівках, Захарченку — амністію і чесні-прозорі вибори в Ровеньках, де балотуватимуться якісь заїжджі визволителі? Або пасаж про “владу, яка посилала бранців на смерть…”.

1

У нас війна чи відеогра в танчики? Чи дебела тридцяти п’ятирічна баба з дипломом військового університету не знає, що війна — це бої, втрачені території і гроби під прапорами сторін-супротивників. Інваліди, полонені, ПТРС та інші дуже неприглядні речі.

Подписывайтесь на «Политолог» в соцсети Facebook

Що я бачу в публікації цих списків, як піарник?

1. Взяли скандальну тему. Надавили на емоції родичів, сімей військовослужбовців, які перебувають зараз у зоні АТО. Підкреслили, що держава, влада, уповноважені особи нічого не роблять для звільнення бранців. Це було зроблено в перший робочий день після новорічних свят — це фактично робить новину топовою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Многоходовочка лопнула: Паладины уже в Польше, — блогер (фото)

2. Круто під шумок накидали гасел про примирення, йух-войнє, мизамір. Надю легалізують як голуба миру. При чому роблять це нахрапом.

3. Списки опубліковані Надею і її сестрою такий собі ляпас для потужної і високооплачуваної організації СБУ — яка коштує 6,2 мільярди грн в 2017. Скажімо так, Юрій Тандіт не зможе більше імітувати в ефірі якогось 112 вселенську мудрість і обізнаність в стилі джеймса бонда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “На корм рыбкам пошли”: Сеть взорвала едкая песня о крушении российского ТУ-154 (видео)

Ті списки уже рік так точно не сенсація. Просто те, що їх опублікували випадкові люди і їх рідня — ляпас для спецслужб. Бо на монолог про неймовірно складний процес обміну полоненими можна завжди сказати: “а чого роботу з населенням СБУ виконують якісь дівки з Троєщини?”.

4. Чи зміниться якось процес обміну полоненими після викладення списків в Інтернет? Ні. Бо остаточний процес звільнення залежить не від списків на паперах, не від Наді, а від конкретних осіб — Путіна (доля наших) і Порошенка(доля ворогів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как стать “героем ДНР” или получить медаль “за взятие Львова” за 500 рублей (фото)

5. Чи буде якийсь наслідок для Наді? Підвал СБУ чи хоча б дисциплінарне стягнення. Ні. Депутатський мандат захищає її від будь-яких вчинків і слів, навіть дуже скандальних і відверто спрямованих на підрив ситуації всередині. Тому скоріше — наука на майбутнє придивлятися до тих, кого обираєш депутатом на районі.

Марина Данилюк-Ярмолаева

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:
16:31 Два Героя Украины: в сети всплыло интересное фото Савченко с ул. Грушевского

15:30 Операция НАТО. Чего боится Кремль и что Трамп потребует от Путина, – российский военный эксперт

14:27 “Настав час перезавантажити відносини з Росією”, — блогер

13:33 Крысы бегут: террористы “ЛДНР” ринулись покидать бригады по 15 человек в день

12:32 В Кремле уже не ждут быстрой встречи Путина и Трампа

11:30 СМИ стало известно, как Трамп пообщался с Хиллари Клинтон после инаугурации

10:46 Новости Крымнаша. 93,26 % крымчан сказали твёрдое ДА Украине, — блогер

22:22 Инаугурация Трампа. Ушел постаревший отличник, пришел престарелый забияка, — блогер