Чергова поразка Росії. Тепер у Гаазі, — блогер
8.12.2018 15:43

Таке враження, ніби світова спільнота врешті прокинулась і наразі, після чергового «зухвалого викиду» Росії, спрямованого проти усіх міжнародних норм і навіть просто здорового глузду, пов’язаного із її нахабним нападом на наші катери, міжнародна спільнота, на цей раз, не обмежилась отими невдоволеннями, занепокоєннями і просто «значущею озабоченісттю», яку вона активно демонструвала в 2014 році, у зв’язку із гібридним вторгненням Росії на нашу територію, що перетворилось у далеко негібридну анексію Криму та окупацію територій Луганської та Донецької областей.

На цей раз, Цивілізований Світ зайняв доволі тверду позицію щодо несприйняття злочинної поведінки Росії, як суб’єкта міжнародного права, чим сильно здивував отого самого «суб’єкта».

Таке враження, ніби Росія настільки звиклась за ці, майже п’ять років агресії із пасивністю Заходу, щодо її злочинних дій і фактичного знущання над всіма правовими основами міжнародного права, що й в цей раз, була впевнена в повній безкарності своїх дій, захоплюючи українські катери, але ж життя повне сюрпризів і на цей раз все пішло якось не так, принаймні для Росії, як агресора.

І от новий удар під дих тим, хто вже вирішив, що на них просто не має жодної управи і весь світ тихенько буде спостерігати за їх хамською та й відверто злочинною поведінко, іноді лише засмучено похитуючи головою, та хилитаючи пальцем, виказуючи при цьому, своє явне чи опосередковане занепокоєння, а ж ні!

Міжнародний суд у Гаазі визнав (п.68):

«В 2016 году Канцелярія Прокурора опублікувала оцінку ситуації на території Криму та Севастополя, яку вона кваліфікувала, як міжнародний збройний конфлікт між Україною та Росією, що виник не пізніше, а ніж 26 лютого 2014 року.

Відповідно оцінки Канцелярії Прокурора, до ситуації в Криму залишається можливим застосовувати право міжнародних збройних конфліктів и після 18 березня 2014 року тому що в Криму та Севастополі фактично зберігається стан окупації».

Чому це важливо?

Та хоча б тому, що після офіційного визнання Гаагським судом конфлікту, який Росія вперто намагається представити перед світовою спільнотою на всіх офіційних і не тільки рівнях, як виключно «громадянську війну» чи хоча б навіть, як «внутрішній конфлікт» в Україні, тепер та ж сама спільнота має чітке юридичне визначення щодо до того, що насправді відбувається в Україні починаючи з 26 лютого 2014 року і це не що інше, як – «Міжнародний збройний конфлікт між Україною та Росією».

І от тепер, наступна серія цього кровавого блокбастеру – притягнення до відповідальності винних.

Бо ж, якщо є «збройний конфлікт між Україною та Росією», а це вже визнаний факт то хтось мав його розв’язати, а значить і це головне, отой хтось, рано чи пізно, мусить за це відповісти!!!

А тепер спробуйте догадатись хто то є???

Анатолій Кравчук

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

19:05 «Забороняю навіть називати ім’я мого чоловіка»: вдова Героя України Рибака викрила Тимошенко у брехні

18:53 РЭБ, которого нет, — блогер

18:43 Будьте бдительны: каждый должен быть готов к самозащите, — волонтер

18:28 «Русская рулетка»: украинцы до сих пор ей поддаются, — публицист

18:09 Трамп за аннексию и сценарии для Путина, — журналист

17:58 Своевременный фейк про ржавые боевые модули “Катран-М” от информационного сливного бачка “Известия”, — блогер

17:45 Зеленский заявил, что решение о курсе в ЕС и НАТО нужно принимать на референдуме

17:28 Бойко и Медведчук приехали в Москву к Медведеву