Чергова нісенітниця від маріонеток Кремля, — журналіст
6.07.2018 18:58

На Донбасі «руські воюють з руськими», крім того йде «битва релігій», сказав «міністр доходів і зборів ДНР» Олександр Тимофеєв (позивний Ташкент)

Насправді, коли ми коментуємо заяви якихось терористів, то ми тільки піднімаємо їм рейтинг. Можливо ніхто би з українців і не знав так званого міністра так званої ДНР, якби він там щось не ляпнув.

Навіщо він це робить? Мабуть немає там доходів і збирати нема чого, він вже не знає, чим зайнятись і несе таку нісенітницю.

Друге питання. Оскільки всі ватажки «ДНР» на зарплаті у Москві, вони всі контролюються російською владою, то мабуть такі меседжі зараз потрібно інспірувати. Значить на це є воля Москви. Чому вона саме така? Якщо ми подивимось інші заяви інших ватажків терористів і кремлівську пропаганду, то вона зараз саме в такому дискурсі. Йде розпалювання негативу по відношенню до українців, до української влади з боку росіян. І мабуть дотичним йдуть такі відгалуження цього загального контексту, заяви таких ватажків.

Чому саме руські проти руських? Щоб не було такого розуміння, що взагалі існує окрема Україна, український народ. Це загальновідома теза

Чому релігійна битва? Я думаю, цей напрям інспірований, оскільки зараз в Україні триває активний процес створення помісної церкви, об’єднання єдиної православної церкви. Мабуть мова йде про це. Коли ми кажемо про релігійну боротьбу, то насправді ніякої боротьби немає в Україні, а є намагання створити єдину православну українську церкву. Мабуть ватажкам «ДНР» це не дуже подобається.

Якщо брати в загальному, є те, що непокоїть.

Те, що він там, вибачте, тявкає (ми розуміємо, що йому сказали це тявкнути, воно і тявкнуло) робиться саме для того, щоб розігрувати релігійну карту, бо вона дуже небезпечна. Існує три основних самих складних тем, які розпалюють ворожнечу між народами, групами людей:

Етнічне питання; Територіальне; Релігійне.

Це дуже небезпечно. Ця розпочата терористами тема авжеж є реакцією і намаганням дискредитувати ідею створення єдиної церкви і на фоні цього розпалити ще новий виток ненависті до України.

Роман Бочкала

Подписаться на ПОЛИТОЛОГ:

19:11 За такой провал кто-то из московских попов должен ответить, — блогер

18:58 Пока одни воюют, другие пытаются сбежать с этой планеты, — журналист

18:44 «Искала любви»: в Киеве обнаженная женщина заблокировала проезжую часть (видео 18+)

18:28 Б**ть. Что оно несёт? — блогер

18:13 Тонет российский Титаник, — американский блогер

17:58 Террористическая «национализация», или Как Пасечник отжал пивзавод, — журналист (видео)

17:45 Тролли РФ вбрасывают фейковые видео о «притеснениях венгров» на Закарпатье, — МИД Украины

17:30 Ров с крокодилами вместо железного занавеса, — журналист